İçerik Yükümlülüğü

Sayfamızın içerikleri büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. İçeriklerin doğruluğu, eksiksizliği ve güncelliği için herhangi bir sorumluluk taşımamaktayız. Hizmet sunucusu olarak Alman Telemedya Kanunu 7. Madde, 1. Fıkrasına istinaden bu sayfa üzerindeki bir takım içeriklerden genel kanunlar gereğince sorumluyuz. Ancak Alman Telemedya Kanunu 8. Madde, 10. Fıkrasına istinaden iletilen ve kaydedilen yabancı bilgilerin gözetlenmesinden veya hukuki ihlal barındıran faaliyetlere dikkat çeken durumlara göre araştırılmasından yükümlü değiliz. Genel kanunlar gereğince bilgilerin kaldırılması veya kullanımının engellenmesine ilişkin yükümlülükler, bunlara dokunulmaksızın mevcut kalır. Bu hususta bir yükümlülük ancak somut hukuki ihlalden haberdar olunduktan sonra mümkündür. Hukuki ihlalin tarafımızca malum olmasına müteakip ilgili içeriği derhal kaldıracağız.

Linkler için Yükümlülük

Web sitemiz üçüncü şahıslara ait harici web sitelerinin linklerini içerir. Bu linkler üzerinde herhangi bir etkimiz bulunmamaktadır. Bu yüzden, söz konusu yabancı içerikler için herhangi bir yükümlülük taşımayız. Linki verilen sayfaların içerikleri için ilgili sayfaların operatörleri veya sunucuları sorumludur. Linkleri verilen sayfalar linkin verildiği zaman diliminde olası yasal ihlaller yönüyle denetlenmiştir. Hukuk ihlali ihtiva eden içerikler denetim dahilinde görülmemiştir. Linki verilen sayfaların sürekli olarak içeriksel kontrolü, hukuki ihlalin somut göstergeleri olmadan beklenemez. Hukuki ihlalin tarafımızca malum olmasına müteakip ilgili içeriği derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı

Site operatörleri tarafından yaratılan bu sayfalarda içerik ve eserler Alman telif hukukuna tabidir. Çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması veya telif hakkı yasasının sınırları dışında her türlü yararlanma, yazar ya da yaratıcının yazılı iznini gerektirir. Bu sayfaların indirilmesine ve kopyalanmasına sadece özel, ticari olmayan kullanım için izin verilmektedir. Bu sayfanın içerikleri operatör tarafından oluşturulmadığı takdirde üçüncü şahısların telif haklarına dikkat edilir. Özellikle üçüncü şahısların içerikleri bu şekilde belirtilir. Buna rağmen telif hakkı ihlali görmeniz durumunda usulüne uygun şekilde bildirimde bulunmanızı rica ederiz. Hukuki ihlalin tarafımızca malum olmasına müteakip ilgili içeriği derhal kaldıracağız.