Kompozitler

Nitelikli ve yüksek kaliteli bileşenler

IMBEO ’ nun faaliyet yürüttüğü ana uzmanlık alanlarından bir tanesi karbon, aramid, cam ve yüksek silika içerikli polimerik silika jelinden oluşan liflerdir. Bunlar, elastomer, termoplastik, termoset veya seramik gibi kompozit matrikslerinin güçlendirilmesi için işlenmektedir.

Kompozitler

Isı İzolasyonu

Teknik işlemlere olanak sağlar. Enerji ihtiyacını en aza indirger.

Enerji pahalıdır ve verimsiz kullanımı, çevre ve fosil kaynaklar için zararlıdır. Çevre konusunda adil olmak ve enerji verimliliğini artırmak için sıcaklık muhafaza edilmelidir.

Isı İzolasyonu

Otomotiv

Uluslararası Piyasaya Erişim Partneriniz

Araçlardaki çevre koruması, doğrudan Euro Norm 5 ve 6 ile ilgilidir. Biz bu standardı sağlamak için, herhangi bir yazılım hilesine başvurmadan, en modern malzeme ve bunların kombinasyonları ile oluşturulan ısı izolasyonu, geçirmezlik ve hafiflik standartlarına başvuruyoruz.

Otomotiv

PPE – Kişisel Koruyucu Donanımlar

Özel güvenlik gereksinimlerine karşılık veren yüksek kaliteli dokuma kumaşlar

Günümüzde ağır sanayideki süreçlerde güvenlik, günden güne daha da önem kazanmaktadır; ancak bunun yanı sıra tekelci teklif yapıları nedeniyle sıklıkla pahalı bir konudur. Böylesine piyasa şartlarında yüksek kaliteli kumaşlara ulaşmak zorluk teşkil etmektedir.

PPE – Kişisel Koruyucu Donanımlar

Isıl İşlem Tesisleri

Yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz?

Almanya’da IMBEO ile satış iş ortaklığı kapsamında alüminyum endüstrisi için en modern ve ekonomik ısıl işlem tesisleri. Türkiye’deki tesis kurucuları ve iş ortaklarımız da Almanya’daki ilgili irtibat kişisi ile birlikte sizin için hazır bulunmaktadır.

Isıl İşlem Tesisleri