Stratejik B2B “Business to Business” iş ortağınız

Mevcut durumda Avrupa ve MEAT bölgesinde (Ortadoğu ve Türkiye) iş geliştirme alanında orta büyüklükteki saygın Alman işletmeler ile birlikte aşağıda belirtilen pragramlarda faaliyet gösteriyoruz:

Isı İzolasyonu

Otomotiv, petrol ve gaz, enerji santral teknolojileri ve daha fazlası için cam elyaflı, yüksek mukavemetli ve silikat elyaflı kompozitler. „kullanıma hazır” parça üreticileriyle birlikte yerel olarak kurulmuş bir iş ağı ile Türkiye ve Körfez Bölgesi’nin (GCC: Körfez İş birliği Konseyi) ortalamanın üzerinde bir hızla büyüyen endüstrilerindeki çevre ve insanın daha fazla korunmasını ve daha yüksek enerji verimliliğini temin ediyoruz.

Otomotiv

Termo-akustik izolasyon döşemeleri, Türk otomotiv sanayiindeki orijinal ürün imalatçılarının (OEM) tünel tabanlarındaki sandviç yapı içindeki alüminyumla birlikte, gelişmiş bir konfor ve güvenlik sağlar.

Sızdırmazlık Parçaları ve Kompansatörler

Florlu karbon yardımı ile özel sızdırmazlık gereksinimlerini karşılayan dokuma kumaşlı kompansatörler; Türkiye’deki bir güneş enerjisi projesinde, modern ve yenilenebilir enerjilerde ve bunun yanı sıra klasik fosil yakıtlı enerjilerde de iyileştirilmiş bir çevre korumasına katkıda bulunmaktadırlar.

Güç Aktarım Teknolojisi

İleri teknoloji kompozitler yardımıyla makine ve robotların daha güvenli işletimi için özel olarak otomasyon ve güç aktarım teknolojilerindeki endüstriyel debriyaj ve fren balataları

İhracatınızı genişletmek mi istiyorsunuz?

İş ortaklarının tespiti, seçilmesi ve geliştirilmesi başlıca uzmanlık alanlarımızdandır.

İletişim

Kompozit alanındaki Alman iş ortaklarımızla birlikte

 

Avrupa Birliği sınırları içerisindeki kompozit alanında faaliyet gösteren Alman iş ortaklarımzla birlikte karbon, aramid, cam ve çevre dostu olarak üretilen silikat elyaflarından elde edilen birçok dar tekstil ürünü, örgülü hortum kumaşlar, şeritler ve bunun yanı sıra düz tekstil ürünleriyle, kompozit alanındaki uygun referans müşteri ağınızı genişletiyoruz.

Bunlar özellikle otomotiv, ticari araç, motor sporları ve rüzgar enerjisi ile tüm havacılık ve gemicilik alanlarında faaliyet gösteren müşterilerdir.

Bu endüstri alanlarının eğilimlerinin her zaman daha hafif yapı parçaları elde etmek ve motor verimliliğini arttırmaya yönelik olmak zorunda olduğu su götürmez bir gerçektir. İş ortaklarımızla birlikte bu gelecek tasarımlarını destekliyor ve bu doğrultuda bir fikir geliştiriyoruz. Sonrasında bir prototip ile uygulanabilirliğini ispatlıyor ve geliştirilen fikri Tier (1…3) ile, yani Almanya ya da Avrupa’da OEM-orijinal ürün üreticileri ile birlikte seri üretilen parçalarla hayata geçiriyoruz. Son aşamada müşteri destek hizmetlerini, tüm program boyunca yoğun irtibatlı, kalite ve hizmet odaklı bir kilit müşteri yönetimi ile sağlıyoruz.