Araçlarda Çevre Koruma

Araçlardaki çevre koruması, doğrudan Euro Norm 5 ve 6 ile ilişkilidir. Bu standardı sağlamak için herhangi bir yazılım hilesine başvurmadan, en modern malzeme ve bunların kombinasyonları ile oluşturulan ısı izolasyonu, geçirmezlik ve hafiflik standartlarını tavsiye ediyoruz. ISO TS 16949:2009 veya IATF (International Automotive Task Force) 16949:2016, Tier 1 – 3 değer zincirini temsil etmeyi başaran partner şirketlerimizi sertifikalandırmıştır ve kendileri tüm becerileri ve deneyimleriyle birlikte hizmete hazır durumdadırlar.

Tekstil Isı Koruyucu Sac Materyalleri

Sonsuz cam elyaflı iplikler, HT – yüksek mukavemetli cam lifler ve polimerik silika jelden oluşan, tek veya çift taraflı olarak silikon kaplı silikat lifler, PTFE (politetrafloroetilen) veya alüminyum ile lamine edilmiş ya da alüminyum-poliester folyolar (NBR) ve florokarbon kaplama tekstil subtratlarının, vakum pompaları için diafram gibi OEM (Orjinal Ürün Üreticileri) ve OES (Orijinal Ekipman Tedarikçileri) parçaları ve bunun yanı sıra satış sonrası hizmetleri için.

İletişim

Metalik Isı Kalkan Sacı

Yüksek ısı izolasyonlu tek katman veya sandviç yapılarda alüminyum veya paslanmaz çelik ısı kalkan sacları, ısı trasmiyonunu, ısı konvensiyonunu ve ısı yayılımını önler ve aynı zamanda ısının tutulmasını da sağlar.

İletişim

Tüm güç aktarım sistemleri için sızdırmazlık elemanları ve contalar

Elastomer, Tıkaç ve Metalik

Metalik parçalar ve kademeli aletler ile aktarım elemanları

0.4 mm ile 8 mm’e kadar incelikte metal saclar için soğuk biçimlendirme aletleri ile üretilen egzoz flanşı veya koltuk elemanları gibi parçalar. Özellikle kademeli aletler ve aktarım elemanları mümkün olduğunca az malzeme ve minimum işleme masrafı ile soğuk şekil verme ve sac biçimlendirmeyi mümkün kılıyor.

Kompozit Hammadeler

Güçlendirme, ısı çekim ve izolasyon için, ayrıca yangın koruyucu olarak cam elyaf iplikler, silikat jel elyaf iplikler ve silikat elyaf iplikler, roving veya kırpılmış elyaf.

İletişim

Kompozit Yarı Mamuller

Karbon veya cam elyaftan, yaş ve kuru fikse edilmiş dokusuz yüzeyler, RTM (reçine transferiyle kalıplama) kumaşlar, tek, çift, üç ve çok eksenli örgüler, soyma kumaşları, dokuma kumaşlar, saç örgülü hortum kumaşlar, kompozit prepregler (önceden reçine emdirilmiş).

İletişim

İlginizi çekti mi?

Bizimle iletişime geçiniz!

İletişim