Vizyon

Vizyonumuz; Alman OEM ve MRO (Tamir Bakım Operasyon İhtiyaçları) sektörleri için uluslararası platformda, B2B projesi ve program yönetim merkezi haline gelmektir.

Uluslararası (orta ve büyük ölçekli) Şirketlere profesyonel yârdim da bulunarak Alman pazarına girmelerini sağlamak esas iştigal konumuzdur. Bu sayede Alman sanayinin rekabet gücü artacaktır. Müşterimizin dünyanın en gelişmiş pazarında girerek büyümesine yardım ederken bu esnada da yorucu bürokratik işlerle ilgilenmemesini sağlamaktır.

Misyon

B2B sektöründe uluslararası orta ve büyük ölçekli Şirketlerin İhtiyaçlarını anlamak güçlü bir ilişki kurulmasının anahtarıdır. Alman teknolojik şirketleri OEM ve MRO alımlarını yaparken kendi standartlarının sağlanmasını isterler.

Şirketimiz bu hizmetleri sunarak müşterilerinin kazançlı çıkmasını sağlayacaktır. Şirketimiz beş yılık kalkınma planında içinde müşteri yöneticisi (B2B satış, proje, operasyon, tedarik zinciri, kalite yönetimi ve mühendislik konularına hâkim) takımını daha da güçlendirilecektir. Pazarda ana amacımız, Müşterimizin öngörmüş olduğu bütçeye uygun olarak girişimlerini zamanında tamamlamasını sağlamaktır. Bu sayede başarısızlık ihtimali ortadan kaldırılarak, müşterilerimizin istenilen hedefe ulaşması sağlanacaktır.

İş modeli

Her işin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak, konuları analiz ederek müşterimizin Alman OEM ve MRO sektöründe gelişmesini sağlamaktayız.

Partner firmalarımız kendi ülkelerinde gücünü kanıtlamış firmalar arasındadırlar. Çalıştığımız firmalar; endüstri sektöründe ISO9001 / otomotiv sektöründe TS16949 belgesi kalite şartlarını sağlamaktadırlar. Buna ek olarak ulusal pazarda gerekli olan sertifikalara sahip hızlı ve kaliteli üretim yapmaktadırlar.

Son olarak ta Alman pazarına girmek isteyen firmanın özelliğinin olması ideal olarak rekabette tercih edebilir olmalarını sağlamaktadır.

Müşteri yöneticilerimiz aracılığıyla ürün ve hizmet sunumlarını anlayarak tekliflerinizi Alman sanayinin kabul edilebileceği koşullara getirmekteyiz.

Pazar araştırması hizmetiyle ürünü diğer firmalarla kıyaslanarak fiyat stratejisi oluşturmanıza yardım etmekteyiz. İlk adim olarak şirketiniz adına malzeme ve ürün ile ilgili bağımsız akredite kurumlarından gerekli onaylar ve sertifikalar alınmaktadır. İş planına sadık kalarak çalışmalarımızı tamamlıyoruz. (Pazar araştırması, temas, sunum, teklif, ürün onayı, sipariş, geri bildirim, takip).

Bu süreçte IMBEO uluslararası is operasyonlarının (kalite onayı, homologasyon, tasdik, satış, lojistik, finans ve risk ve kriz yönetimi) yürütülmesi için en güvenli kaynaktır.

IMBEO

İlkay Özkısaoğlu

Burgstallring 35b
95517 Seybothenreuth
Almanya

Telefon +49 92 75/972 441
Mobil +49 162/742 76 99
Telefax +49 92 75/358 70 56
info(at)imbeo.de