20 Yıllık Tecrübe

İş geliştirme kapsamında sizler için uluslararası piyasaya yönelik satışınıza koçluk etmek için size uygun know-how’u sunuyoruz. „İş İnovasyonu Koçluğu“ kavramı, AB Horizon 2020 KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) Programı’ndan çıkmıştır. İş inovasyonu koçluğu, bu vesileyle Avrupa Komisyonu ve Avrupa Komisyonu’nun KOBİ Yürütme Ajansı’nın (EASME) himayesindeki KOBİ’leri, kuruluşlardaki inovasyonlara teşvik etmek için desteklenmektedir. H2020 Programı kapsamında dahili proseslerin geliştirilmesi için birçok koçun kayıtlı olmasına rağmen bizim uzmanlık alanımız; B2B satış, kilit müşteri ve pazarlama yönetimi gibi downstream faaliyetler üzerine yoğunlaşmıştır. Ayrıca piyasa analizi, piyasa araştırması, piyasa segmentasyonu ve piyasa stratejisi uzmanlık alanlarımız arasındadır. Müşterilerimizin odak noktası, genel itibariyle ileri teknoloji elyaf takviyeli kompozitler ve hafif yapı malzemeleri üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu bağlamda, (OEM)-orijinal ürün üreticisi / ilk ekipman (otomotiv ve HVAC - ısıtma, soğutma ve havalandırma) alanlarında ve hem ulusal hem de uluslararası olmak üzere satış kanalları oluşturma kapsamında bağımsız bir destek sunuyoruz. Bu nedenle aynı zamanda kısa süreli danışmanlık görevlendirmeleri için de hazır bulunmaktayız.

İş Yürütme Operasyonları

Uluslararası faaliyet gösteren müşterilerimiz için: Limited şirketinizin veya Almanya’daki merkezinizin yönetiminde ya da idaresinde destek sağlıyoruz. Federal Almanya Cumhuriyeti’ndeki distribütörlük veya ortaklık teşebbüs partnerlerinin ya da birleşme & satın alma (M&A) adaylarının tespiti ve ön seçimi.

Tescilli Kalite

Enterprise Europe Network (Avrupa Şirket Ağı) ile birlikte gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında IMBEO olarak iş inovasyonu koçluğu programında bulunmaktayız.

İlginizi çekti mi?

O halde bizimle iletişime geçiniz.

İletişim